1etap-proectuvania2etap-vurobnuctvo3etap-montag4etap-ozdoblenia

Проектування будівлі із ЛСТК.

Для початку будівництва будівлі необхідно мати проект. Ні один спеціаліст не візьметься за побудову будинку без проекту. Тому реалізація мрії про власне житло починається на папері. Якщо проект уже готовий, тоді рахуйте половина справи зроблена!

 

Для того щоб ми почали роботу над проектом, нам з Вами залишиться узгодити загальні моменти, а саме:

 1. Призначення будинку/будівлі (буде цей дім для постійного проживання чи дача, в якій живуть від сезону до сезону)
 2. склад і розмір основних приміщень
 3. наявність підсобних і додаткових приміщень
 4. ландшафт ділянки і загальний архітектурний ансамбль місця забудови
 5. бюджет, в рамки якого ви плануєте вкластися

Визначте для себе, чи буде ваш будинок сімейним гніздечком, респектабельним особняком або літньою резиденцією для відпочинку на свіжому повітрі, і ми спроектуємо його!

Будинок з ЛСТК,

Оцініть переваги співпраці з нами! 

 1. Ми розробимо для вас індивідуальний проект будинку з урахуванням ваших побажань і вимог до комфорту і безпеки.
 2. Якщо у вас немає ескізу і ви поки не знаєте, чого хочете, ми надамо вам на вибір ряд з нашого каталогу, які можуть використовуватися повністю, або виступати в якості основи для реалізації власних ідей.
 3. Вартість проекту розраховується індивідуально. Клієнт, що замовив у нас профіль ЛСТК, отримує проект будинку в подарунок, що робить будівництво ще більш вигідним!
 4. Кожен проект супроводжується повним пакетом необхідної технічної документації, в якій відбивається специфіка застосовуваної технології та враховані всі нюанси будівництва.
 5. Спеціалізуючись на поставках будівельних матеріалів, ми зберемо весь домокомплект по проекту (оцинковані термопрофілі, теплоізоляція, утеплювачі, гіпсокартон для ГКЛ, сайдинг, кріплення, добірні елементи і т.д.). При цьому матеріали будуть вже розкриємо і розмічені на виробництві ЛСТК профілів. Це дозволить помітно прискорити терміни монтажу і виключити можливість збільшення кошторису на увазі спочатку невірно визначеного обсягу будівельно-оздоблювальних матеріалів.
 6. За бажанням клієнта виконаємо монтаж і шеф-монтаж. Останній дозволяє значно знизити ризики допущення помилок при монтажі, і необхідний у випадку, коли монтаж виконується сторонніми організаціями або самостійно замовником. Наша готовність виконати монтажні роботи свідчить про заможність розробленого нами проекту. 
 7. Довіривши проектування будинку нам, ви отримаєте більше, ніж просто пакет документів. Ви отримаєте будинок, перенесений в життя з аркуша паперу (або з картинки з журналу).
Pin It