1etap-proectuvania2etap-vurobnuctvo3etap-montag4etap-ozdoblenia

У компанії «Айрон-ХКВС» ви можете замовити готовий комплект профілів в суворій відповідності зі своїм проектом! Ми виготовимо для вас весь домокомплект або комплект під ангар, розкроєний на виробництві.

Станок для виробництва ЛСТКСире ЛСТКМатеріли для станка ЛСТК

Переваг виробництва профілю під конкретний об'єкт багато, але всі їх можна звести до двох основних:

  1. Економія часу. Навіть якщо вам пощастить знайти бригаду дійсно кваліфікованих будівельників, не з чуток знайомих з технологією, і у них вийде нарізати хорошу, міцну, з ідеальною геометрією конструкцію, будівництво займе набагато більше розрахункового часу. Виробництво профілю під конкретний проект дозволяє звести весь процес до монтажу каркасу і фінальної обробці. Зрештою, не дарма домокомплект для швидкомонтованих будівель порівнюють з конструктором, який ви можете зібрати самостійно!
  2. Економія грошей. Готовий домокомплект, розкроєний саме по вашому проекту, дозволяє виключити перевитрату чи недолік матеріалів і, як наслідок, подорожчання кошторису. Крім того, тепер вам буде набагато простіше контролювати будівельників, у яких не залишиться шансів прибрати до рук те, що «погано лежить». Ми надамо вам детальну складальну конструкторську документацію, яка розробляється за фактом узгодження проекту.
Pin It