1etap-proectuvania2etap-vurobnuctvo3etap-montag4etap-ozdoblenia

Монтаж ЛСТК будинкуТехнологія будівництва з ЛСТК приваблює легкістю і простотою монтажу. В дійсності: зібрати будинок із металопрофілів, особливо, якщо вони вже нарізані і розмічені на виробництві та на руках є докладна  документація, набагато простіше і швидше, ніж побудувати аналогічний з цегли або дерева.

Так, замовляючи домокомплект в компанії «Айрон-ХКВС», ви отримуєте:

Комплект оцинкованих профілій, які вже готові до складання. Вам нічого не треба буде пиляти і зварювати в спробі підігнати конструкцію під потрібні розміри! Поставляються нами термопрофілі мають точні розміри відповідно до проекту вашого будинку, необхідні отвори і вже промарковані для зручності і швидкості збірки

Комплект матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки: профілі оцинковані, утеплювач, теплоізоляція, гіпсокартон для ГКЛ, сайдинг, добірні елементи, кріплення і т.д. - Для тих, хто не любить бігати по будівельним магазинам і бажає максимально заощадити час

Керівництво по збірці (та сама складальна конструкторська документація / проект)

Ви отримуєте все, що потрібно для того, щоб побудувати будинок своїми руками!

Крім того, замовляючи виготовлення домокомплект у нас, ви вбережете себе від проблеми надлишків або, навпаки, брак матеріалів. Домокомплект збирається в суворій відповідності з проектом!

Але якщо ви завжди і у всьому звикли покладатися на фахівців, у вас немає часу на будівництво або ви до кінця не впевнені у власних силах, завжди можна замовити монтаж конструкцій в компанії «Айрон-ХКВС».

Монтаж. Професійний досвід і компетенції дозволяють нам виконувати монтажні роботи якісно і максимально оперативно, скорочуючи терміни будівництва і наближаючи той момент, коли ви зможете заїхати в власний будинок.

Шеф-монтаж. Наша компанія також надає послуги шеф-монтажу, вартість якого розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку й залежить від обсягу та специфіки робіт. Шеф-монтаж здійснюється на основі довіреності на прийомку робіт, виданої замовником. Послуга підходить для тих, хто впевнений у своїх силах або здійснює будівництво силами найнятих будівельників, але не має необхідних компетенцій та / або часу для контролю і об'єктивної оцінки якості робіт.

Pin It