1etap-proectuvania2etap-vurobnuctvo3etap-montag4etap-ozdoblenia

Готова будівля із ЛСТКБезумовною перевагою швидкомонтованих будівель є те, що каркасні будинки стабільні за розмірами, зберігають ідеальну геометрію протягом усього періоду експлуатації і не дають усадки. А це значить, що приступати до фінішної обробки і втілювати в життя інтер'єри своєї мрії можна відразу по закінченню будівництва.

Будова стіни будинку із ЛСТК

 

Однак, складанням металевого каркаса будівництво будинку, звичайно, не обмежується. Після завершення монтажу каркасу починаються роботи по його обшивці та заповнення, результатом яких стає пиріг. Так будівельники називають начинку стін, яка за своїм виглядом нагадує листковий пиріг.

Специфічною особливістю будинків, побудованих за даною технологією, є поділ несучих та огороджуючих функцій матеріалів. Несучі функції виконує каркас з оцинкованих термопрофілей, в той час як огороджувальні лягають на утеплювач в поєднанні з теплоізоляцією, вітро- і гідрозахистом. Такий розподіл функцій дозволяє зробити будинок тепліше, чи не нарощуючи потужності несучих конструкцій. Для цього достатньо просто збільшити товщину шару утеплювача.

В розрізі стіна будинку виглядає так (від внутрішніх шарів до зовнішніх):
  1. Каркас, проміжки якого заповнені утеплювачем;
  2. Шар пароізоляції (пароізоляційна мембрана);
  3. Шар вітро- і гідрозахисту (вітро- і гідрозахисна мембрана);
  4. Зовнішня обшивка фасадна облицювання;

Завершивши роботи з утеплення та ізоляції, а також з монтажу покрівлі, можна встановлювати вікна і зовнішні двері. На цьому етапі ви зможете ще раз оцінити переваги, бо величина прорізів строго відповідає проектній, при цьому всі прорізи мають ідеальну геометрію.

Pin It