Будинок металокаркасний по ЛСТК технології.

Будівництво за технологією каркасних будинків було розпочато ще в 17 столітті, з метою вирішення проблеми зведення якісного та недорогого житла. Така технологія економічна, проста і, до того ж є у великій потребі. Традиційним матеріалом для більшості каркасних малоповерхових будинків є дерево. Альтернативою йому на ринку будматеріалів стали сталеві легкі тонкостінні конструкції.

Монтаж металокаркасу

Відомо багато способів будівництва будинків з металокаркасу. Один з них передбачає використання оцинкованого каркасу зі сталі. Такі конструкції є міцними і довговічними. Існує кілька способів складання цього каркасу: його елементи з'єднують між собою за допомогою зварювання або саморізів. Каркас будинку встановлюється на готовий фундамент близько трьох тижнів. З інструментів знадобиться: шуруповерт і обрізна пила. Якщо на будівельному майданчику немає електроенергії для монтажу металокаркасу використовуються акумуляторні інструменти або дизель-генератори.

Переваги каркасу зі сталі перед каркасом із дерева

 1. Енергоефективність
 2. Міцність, стійкість до деформації, поворотів
 3. Стійкість до біологічної корозії
 4. Більш міцний, ніж дерево
 5. Стійкий до шкідників
 6. Простота обслуговування - оцинкована сталь стійка до корозії
 7. Низький коефіцієнт відходів (1% сталі, деревини 20%)
 8. Тверді ціни стали сприяти зниженню вартості
 9. Свобода у виборі матеріалів позволить завершити будівництво можна використовувати будь-які матеріали
 10. Більш низькі витрати на страхування
 11. Цинкована сталь не потребує обробки

Будівля побудована за технологією ЛСТК.У металокаркасних будинках відсутня усадка, будинки з металокаркасу не гниють, терміни зведення будівлі дуже короткі. Тому даний спосіб будівництва зараз є найбільш актуальний і популярний. Крім цього, відрізнити будинок побудований на основі металевого каркаса зовсім неможливо (як всередині, так і зовні). Зовнішнє оздоблення  закривають каркасну конструкцію, а при обробці приміщення всередині плити ГКЛ нічим не відрізняються від інших технологій внутрішнього оздоблення. Комунікації розміщуються всередині каркасу.

ЛСТК - легкі і тонкі конструкції, широко застосовуються в цілому світі. Вони не ржавіють і не гниють. Отже, будинки на їх основі більш довговічні аніж з дерева та різного роду легких блоків.

Це абсолютно житлові будинки, для круглорічного життя. А якщо згадати жахливий землетрус в Японії, саме каркасні будинки вигідно відзначилися своєю стійкістю, що послужило хорошою рекламою і потужним поштовхом до спорудження по всьому світу каркасних будинків.

Ангар із ЛСТК

Каркасно-щитові будинки будуються із застосуванням спеціального профілю, здатного добре сприймати низькі і високі температури. Будинки побудовані за даною технологією завжди сухі і теплі.

В даний час профіль ефективно і широко застосовується у дрібному будівництві, значно знижуючи грошові витрати на утеплення стін. Адже технологія виготовлення стіни передбачає затримання точки роси у середині зонішнього утеплювача. І не допускає переміщення точки роси у слой металокаркасу.

Pin It