Каркас будинку із ЛСТК.Останнім часом все більшою популярністю в Україні користується будівництво швидкозбірних будинків. Вони зводяться з легких металоконструкцій за сучасною шведською технологією. Дані будинки мають багато позитивних якостей. Розглянемо їх докладніше.

Оскільки такі будинки мають невелику вагу, то для них споруджуються фундаменти неглибокого закладання стрічкового типу, що дозволяє заощадити на матеріалах і витратах робочого часу.

Швидкозбірні будівлі з легких металевих конструкцій, як і зазначено в їх назві будуються протягом короткого часу. Для їх будівництва непотрібно користуватися будівельною технікою та залучати до праці багатьох будівельників. Кілька людей цілком успішно справляються з усім обсягом робіт. Будинки, побудовані за такою технологією, мають відмінний рівень теплозахисту і шумоізоляції. Внутрішні приміщення можна обробляти безпосередньо після зведенням стін.

Каркас споруди із ЛСТК.Зовнішні несучі стіни мають каркас із сталевого оцинкованого профілю. Як утеплювач використовуються базальтова мінеральна вата та пінобетонні блоки.

Внутрішні стіни виконані на основі каркасу з такого ж сталевого профілю, що і зовнішні несучі стіни.

Статеві перекриття виконуються з потужного сталевого оцинкованого металу, утеплюються знову-таки мінватою на основі базальту або пінобетонними блоками і обшиваються вологостійкою фанерою.

Покрівля ЛСТК має каркас з такого ж потужного термопрофілю, що і сталеві перекриття, утеплюється базальтової мінватою з вітроізоляцією і обшивається м'якою бітумною черепицею, профнастилом чи металочерепицею.

Металоконструкція із ЛСТК.

Профіль оцинкований - це сталеві оцинковані балки, виготовлені за спеціальною технологією. Балки з ЛСТК мають невелику вагу, кріпляться одна за одною за допомогою болтових з'єднань або саморізів.

Існує безліч варіантів швидкомонтажних будинків з легких металоконструкцій, що мають різне планування, поверховість (можливе будівництво будівель висотою до чотирьох поверхів) і матеріали утеплення. Такі будівлі прекрасно підходять для різноманітних кліматичних зон, при якісному опаленні в них тепло взимку, а в літню спеку всередині їх приміщень зберігається прохолода, так як вони мають властивість утримувати відповідно тепле повітря в холодний час і прохолоду в теплі.

Pin It