Оцініть переваги ЛСТК

Вартість квадратного метра - ось, на що орієнтується сьогоднішній покупець нерухомості. І тільки забудовник, який використовує сучасні технології будівництва, може запропонувати доступні ціни за «квадрат». Для цього його технології повинні бути зорієнтовані на мінімальну трудомісткість монтажу, високу швидкість зведення, довговічність і непогану екологічність. Тоді послуги забудовника будуть в потребі, а покупець залишиться задоволеним співвідношенням «ціна-якість».

rishenia-e

Всім заданим критеріям відповідають легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК). Будівництво по технології ЛСТК дозволяє знизити вартість квадратного метра за рахунок набагато меншої трудомісткості і енергоємності монтажу, індивідуальних особливостей ЛСТК (як наприклад, низька вага 1м², що дозволяє скоротити витрати на фундамент), а також високій швидкості зведення об'єктів.

Довговічність експлуатації і високий ступінь надійності будівель з ЛСТК забезпечуються за рахунок холоднокатаних сталевих профілів з оцинкованої сталі, які, на відміну від деревини, не схильні до впливу вологісних і біологічних процесів. Перераховані переваги роблять ЛСТК відмінним рішенням для індивідуальної та масової (типової) котеджної забудови, будівництва заміських дач і таунхаусів, малоповерхових будівель (як правило, до 4 поверхів) різного призначення.

Будинок за 2 місяці?! ТАК!

Вам обіцяють швидко?

Більшість фірм, що займаються поставкою легких сталевих тонкостінних конструкцій, звертають увагу на високу швидкість будівництва. Адже вибираючи ЛСТК, клієнт розраховує саме на стислі терміни будівництва. Недарма об'єкти, побудовані за цією технологією, називають ШВИДКОЗБІРНИМИ.

Із ТзОВ «Айрон ХКВС» ви побудуєте будинок насправді швидко! Товщини із стін різних матеріалів.

Спеціалізуючись на поставках сучасних будівельних матеріалів, ми візьмемо на себе проектування або адаптацію ваших проектів під технологію ЛСТК і повністю вкомплектуємо майбутню споруду (неважливо, чи буде це житловий будинок, магазин або склад) усіма необхідними будівельно-оздоблювальними матеріалами.

А це означає, що вам не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібних будматеріалів для зовнішньої і внутрішньої обробки, шукати компетентних фахівців, щоб проконсультуватися про вибір найбільш підходящих матеріалів, сидіти годинами на тематичних форумах в пошуках слушних порад.

Весь дім-комплект укомплектований необхідними будівельно-оздоблювальними матеріалами (профілі оцинковані, утеплювач, теплоізоляція, гіпсокартон, сайдинг, добірні елементи, кріплення і багато іншого) ви отримаєте в одному місці! А бонусом - консультації та поради експертів по всіх питаннях, щодо будівництва конкретного об'єкта за технологією ЛСТК.

Ми готові запропонувати на вибір один з швидкомонтованих будинків, представлених в каталозі готових стандартних проектів, або втілити в життя ваші власні уявлення про будинок мрії і запропонувати послуги архітекторів, які спроектують будинок бажаної планування і відповідає всім вашим вимогам.

Конструктор

Вам залишиться тільки зібрати будинок як конструктор!

або довірити шеф-монтаж професійним будівельникам

На відміну від будинків та інших будівель, зведених з моноліту або цегли, металлокаркас позбавлений усадки. Побудувавши будинок за технологією ЛСТК, ви відразу ж зможете приступити до внутрішнього оздоблення, не побоюючись утворення тріщин. Це дозволить максимально скоротити терміни будівництва.

Щоб будинок був доступний кожному ...

Ми встановили демократичні ціни на ЛСТК і матеріали для зовнішньої і внутрішньої обробки, а також передбачили вигідну систему взаєморозрахунків. Для того, щоб побудувати будинок, магазин або ангар, необов'язково мати на руках всю необхідну для будівництва суму.

Адже ЛСТК - це не тільки технологія. Це філософія, в якій будинок є відображенням активного способу життя сучасної людини. За технологіями каркасного будівництва майбутнє. ЛСТК привабливі саме ціновою доступністю, що дозволяє навіть молодим сім'ям та людям із середнім достатком реалізовувати мрії про власний будинок, які раніше здавалися нездійсненними.

Pin It