Збірка офісного ЛСТК приміщення.

Ведення бізнесу неможливо без наявності власного офісного приміщення, яке можна створити з житлового фонду, взяти в оренду, або звести власну будівлю, яка відповідатиме саме вашим вимогам. Останній варіант багато в чому є кращим, проте будівництво будівлі - процес настільки складний і трудомісткий, що зважується на нього мало хто. Єдиним рішенням швидкого та економічного зведенню є така технологія швидкомонтованих будівництва, як модульні будівлі, або офісні будівлі.

 

Побудова офісного приміщення з ЛСТК

ЛСТК в офісних приміщеннях

ЛСТК (легкі сталеві тонкостінні конструкції) - це панелі з легких сталевих оцинкованих перфорованих профілів. Швидкозбірні будівлі можуть бути побудовані тільки наоснові використання ЛСТК, а також в комбінації з іншими будівельними технологіями. Дана технологія включає використання стінових систем, систем перекриттів і крівельних систем. Кошторис на будівництво швидкозбірних будинків залежить від вартості матеріалів, які застосовуються при зведенні будівлі: сендвіч-панелей, запірної арматури, трубопровідної арматури, яка застосовується для влаштування внутрішніх комунікацій, віконного заповнення і т. д.

Для зведення покрівлі застосовується покрівельна набірна або готова сендвіч-панель. Різноманітне виконання, призначення і якість таких сендвіч-панелей також впливають на розрахунок вартості будівництва швидкозбірних будівель.

Збірка офісного приміщення з сендвіч панеліОфісні приміщення із сендвіч-панелей

Будівництво з сендвіч-панелей - це легкий і економний спосіб зведення будинку, який буде виконувати своє функціональне призначення.

Кожен бажаючий звести власну будову може купити в нашій організації ТзОВ "Айрон ХКВС" всі матеріали.

Pin It