Листи оцинкованіКомпанія «Айрон-ХКВС» виробляє і реалізує оптом і в роздріб оцинкований прокат. У нашому асортименті завжди є лист оцинкований і рулон оцинкований такої товщини: від 0,4 до 2,0 мм.

Лист оцинкований являє собою оброблений листовий метал з нанесеним на нього антикорозійним покриттям і нарізаний на спеціальному обладнанні. Оцинковані листи можуть поставлятися також в рулонах. При цьому ціна на рулон менше, ніж ціна нарізаного аркуша аналогічної товщини і сортаменту оцинкованої сталі.

Головні переваги

Широка область застосування. Завдяки простоті обробки оцинкованого листа його можна використовувати в промисловому і побутовому будівництві, нафтогазовидобувної промисловості, а також у виготовленні деталей для потреб машинобудування та автомобілебудування і т.д. З листового прокату виробляють різні деталі, профілі, доборні покрівельні елементи та багато іншого.

Висока стійкість до корозії. Залежно від товщини цинкового покриття розрізняються антикорозійні властивості.

Зручність монтажу. Завдяки високій пластичності лист легко приймає потрібну форму.

Основні види оцинкованої сталі

Сталь холоднокатана гарячого цинкування. Сфера застосування: машинобудування, будівництво. Ідеально підходить для холодного штампування, добре сверлится. Підрозділяється на групи по міцності, якості обробки, а також на категорії, що показують здатність аркуша до витяжки.

  1. Сталь тонколистова з безперервних ліній. Сфера застосування: побутове і промислове будівництво, автомобілебудування.
  2. Сталь низьколегована. Сфера застосування: болтові, зварні та клепані конструкції. Має класифікацію за класами міцності. При виготовленні залежно від категорії може застосовуватися термічна обробка. 

Приклади використання

Гараж з Листа оцинкованогоГараж з листа оцинкованого в середені

Споруда із листа оцинкованогоСпоруда із листа оцинкованого, зразок 2

Pin It