Штрипс оцинкованийШтрипс оцинкований - це сталева стрічка або смуга, відрізняється здатністю добре протистояти корозії. Виготовляється при поздовжньому розпуску рулонної сталі, одержуваної на спеціальному обладнанні. Після розпуску штрипс змотують в бобіни, а потім упаковують. Його використовують як сировинного матеріалу при виготовленні різної продукції різного призначення.

Металева стрічка може бути виготовлена ​​і з рулону з полімерним покриттям, і просто з оцинкованої рулонної сталі. Товщина металу, який використовується, залежить від призначення одержуваної стрічки, в основному використовується від 0,5-3,0 мм. За рахунок устаткування поздовжньої і поперечної різання можна виготовляти оцинкований штрипс 20 мм / 1240 мм. Також є можливість проводити наступні ходові позиції:

  1. 137 * 0,7;
  2. 137 * 0,8;
  3. 137 * 1,2.

 


В основному в наявності товщини рулонної оцинкованої сталі:

  1. 0,4 мм,
  2. 0,5 мм,
  3. 0,7 мм,
  4. 1,0 мм,
  5. 1,2 мм,
  6. 1,5 мм,
  7. 2,0 мм.

За бажанням замовника штрипс випускають різної кольорової гами. Поверхня його повинна бути чистою і рівною, мають бути відсутні розриви або тріщини оцинковки, подряпини або шорсткості та інші дефекти.

 

Область застосування штрипса оцинкованого

Штрипс оцинкований використовують у виробництві, яке не вимагає високої точності. Застосовується як заготовка в різних сферах: при виготовленні будівельного профілю (наприклад, профілів для гіпсокартону), при виробництві зварних труб, при зборці водовідвідних та водостічних систем, численних комплектуючих для пристрою повітропроводів та інших виробів. Також його використовують як елемент прикраси будинків в архітектурі та будівництві. Далеко не останнє місце в застосуванні оцинкованої стрічки займає сфера упаковки і пакувального виробництва. Всі знають, що металева стрічка - один з найміцніших пакувальних матеріалів.

Pin It