1etap-proectuvania2etap-vurobnuctvo3etap-montag4etap-ozdoblenia

Каркаси для теплиць

Каркас для теплиці є одним із основних елементів, який і визначає міцність, жорсткість і термін придатності, а також світлопроникність в теплицю. Хороший і надійний каркас для теплиці - це одне з основних правил, яких дотримуються всі тепличники при зведенні теплиці. Саме від того, яким буде каркас залежить надійність і довговічність тепличної справи.

Для будівництва каркасу теплиці використовують найрізноманітніші матеріали, починаючи від дерева, і закінчуючи пластиком. Але не дивлячись на все розмаїття матеріалів, які використовуються для збірки каркасу, основним, і одним із найбільш практичних матеріалів - є оцинкована сталь. Оцинкований профіль дозволяє продовжити термін служби не менше ніж на 50 років в порівнянні з деревом чи чорним металом,  який завжди ржавіє. Так як він оцинкований як з-зовні, так і всередині (навідміну від фарбованої “чорної” труби). 

Один з варіантів каркасів, що заслужив народну довіру за багаторічне використання це каркас з прямокутного, в перерізі, профілю із оцинкованої сталі. Каркас шириною від 6-ти до 9-ти метрів виконується із системи профілів, що утворюють арочну ферму, а каркас для невеликих теплиць із максимальною шириною до 4 метрів. Такі теплиці легко набираються з оцинкованих секцій і можуть бути будь-якої довжини. Каркас може використовуватися як під плівкове покриття, так і під   стільниковий полікарбонат. Рекомендована товщина стільникового полікарбонату для теплиць з омегаобразного профілю від 4 мм до 8 мм.

Айрон ХКВС запропонує вам декілька варіатів кріплення плівки та полікарбонату. У нас можна придбати також, як плівки з різними теплозберігаючими характеристиками та світлопроникністю, так і різної товщини та характеристик полікарбонатні листи. Спеціалісти проконсультують Вас у питаннях економічності теплиці та її функціональності. 

Наші роботи

Теплиця розміром 3х4х2(h) 

Теплиця розміром 6x12x3(h) 

Теплиця розміром 6x22x3(h) 

Pin It